FőoldalKeresésKAPCSOLATÚjdonságokAktuálisVízkezelési tippekÉrdekességek
WEBÁRUHÁZ
USZODAVÍZKEZELÉS
- Uszodavegyszerek, Uszodatechnika
IPARI VÍZKEZELÉS
IVÓVÍZKEZELÉS
HÁZTARTÁSI VÍZKEZELÉS
VÍZVIZSGÁLAT
KARBANTARTÁS
AKCIÓ
PIACTÉR
VIDEÓK
LETÖLTHETŐ TERMÉKISMERTETŐ
A VÁSÁRLÁS MENETE a webáruházban
MEGRENDELŐLAP
SZÁLLÍTÁSI feltételek
OLDALTÉRKÉP
CÉGÜNKRŐL
Raktárost, vegyipari gépkezelőt, üzemi segédmunkást keresünk

Állás hirdetés a Dinaxnál

Kistarcsai üzemünkbe azonnali beállással üzemi segédmunkást keresünk.

Kistarcsai üzemünkbe azonnali beállással üzemi szakmunkást keresünk.
Ha szeretne
egy barátságos, elfogadó csapatban,
kiszámítható, stabil munkahelyen
biztos megélhetésért
egy folyamatosan fejlődő cégnél dolgozni,
és úgy gondolja, hogy Ön
képes maradéktalanul elfogadni a cég célkitűzéseit
bírja a fizikai munkát (25-30 kg-os termékek kézi mozgatása)
szereti az egyértelmű feladatokat
mindent megtesz, hogy munkáját jól végezze
szeret rendet tartani a környezetében
képes felismerni a munkaköréhez tartozó egyszerűsítési lehetőségeket és ezt jelzi is főnökének
nem okoz problémát Önnek, hogy májustól szeptemberig csak korlátozottan lehet szabadságra menni
akkor jelentkezzen!
Egyéb elvárások:
férfi
targoncavezetői jogosítvány (nem feltétel, de vállalni kell minél hamarabb a megszerzését)
Kistarcsáról és környékbeli településekről várunk jelentkezőket
képesítés: bármilyen általános iskolai végzettségnél magasabb képesítés megfelelő
Munkavégzés helye: Kistarcsa
Munkaidő: 8:00-16:30
Fényképes önéletrajzát a szekacsorsolya@dinax.hu e-mail címre várjuk.
Kérjük bruttó bérigényét mindenképp jelölje meg!
Ha szeretne
  • egy barátságos, elfogadó csapatban,
  • kiszámítható, stabil munkahelyen
  • biztos megélhetésért
  • egy folyamatosan fejlődő cégnél dolgozni,
  • képes maradéktalanul elfogadni a cég célkitűzéseit
  • bírja a fizikai munkát
  • testhez állónak érzi, ha pontosan megkapja a feladatot, és azt hogy hogyan kell elvégezni
  • mindent megtesz, hogy munkáját jól végezze
  • szeret rendet tartani a környezetében
  • képes felismerni a munkaköréhez tartozó egyszerűsítési lehetőségeket és ezt jelzi is főnökének
  • nem okoz problémát Önnek, hogy májustól szeptemberig csak korlátozottan lehet szabadságra menni

- férfi
- targoncavezetői jogosítvány (nem feltétel, de vállalni kell minél hamarabb a megszerzését)
- Kistarcsáról és környékbeli településekről várunk jelentkezőket
- képesítés: 8 általános iskolai végzettség

Munkavégzés helye: Kistarcsa (Kistarcsai HÉV megállótól céges autó viszi-hozza munkakezdés előő- és utána a tömegközlekedéssel járó dolgozókat)

Fényképes önéletrajzát a devenyianna@dinax.hu e-mail címre várjuk.

Viszonteladókat keresünk

Nemzetközi értékesítő

nemzetközi értékesítő kerestetik

Karbantartó technikus

Automatizálási területen, elektromos és gépészeti ismeretekkel rendelkező karbantartó technikust keresünk.

Munka leírása:
  • uszodai mérő-, szabályozó berendezések beüzemelése és karbantartása
  • dokumentum kezelés
  • ügyfél kapcsolattartás
Munkavégzés helye:
  • országosan, illetve Kistarcsán
Amit biztosítunk:
  • alapos képzés, precíz betanulás
  • céges szerviz autó
  • minden szükséges eszköz és szerszám
  • érdekes változatos feladatok

Munkaidő: 8.00-16.30

Amit várunk:
  • logikus gondolkodás
  • B kat. jogosítvány
  • gyengeáramú alapismeretek (vizsga nélkül)
  • gépipari alapismeretek (gépelemek felismerése, mértékegységek ismerete)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Kistarcsa 20 km-es körzetéből várjuk elsősorban a jelentkezőket, de távolabbi, egyébként vállalható bejárási idő esetén is örülünk a jelentkezésnek.

Fényképes önéletrajzát a devenyianna@dinax.hu emailcímre várjuk.

 Kosaram
 Regisztráció

Kosár tartalma:
Az Ön kosara üres!

KERESÉS
Árlista export

Nyári szezon
Vegyszer/medence
Állásajánlatok
Hírlevél
Linkgyűjtemény
Szakirodalom
Jogszabályok
Kalkulátorok
ADR szakértő
Fórum