FőoldalKeresésKAPCSOLATÚjdonságokAktuálisVízkezelési tippekÉrdekességek
WEBÁRUHÁZ
USZODAVÍZKEZELÉS
- Uszodavegyszerek, Uszodatechnika
IPARI VÍZKEZELÉS
IVÓVÍZKEZELÉS
HÁZTARTÁSI VÍZKEZELÉS
VÍZVIZSGÁLAT
KARBANTARTÁS
AKCIÓ
PIACTÉR
VIDEÓK
LETÖLTHETŐ TERMÉKISMERTETŐ
A VÁSÁRLÁS MENETE a webáruházban
MEGRENDELŐLAP
SZÁLLÍTÁSI feltételek
OLDALTÉRKÉP
CÉGÜNKRŐL
Üzemi adminisztrátor

Üzemi adminisztrátort keresünk teljes- vagy részmunkaidőre

Ha szeretne
• egy kiszámítható, stabil munkahelyen
• barátságos, elfogadó csapatban
• folyamatosan fejlődő magyar tulajdonban lévő cégnél dolgozni
 és megfelel az alábbi elvárásoknak, kérjük jelentkezzen!

Elvárások:
képesítés: min. érettségi
• számítógép-kezelői ismeret
• rugalmasság, precizitás

Munkaköri feladatok:
- az üzem tevékenységéhez szükséges háttérmunkák adminisztrációs feladatainak ellátása (címkék-, minőségi bizonyítványok nyomtatása, munkalapok kiadása, készrejelentése stb.)
- a telepvezető munkáját elősegítő adminisztrációs tevékenység ellátása
   (iratrendszerezés, munkavédelmi eszközök és ruhák adminisztrációja, beérkező
    alapanyagok  dokumentumainak kezelése, stb.)
- árumozgással kapcsolatos adminisztrációs feladatok
   (szállítólevelek elkészítése, raktárközi áthelyezések, logisztikai   munkatárs helyettesítése, MPL ügyintézés, stb.)

Munkavégzés helye:
 Kistarcsa
(Kistarcsa HÉV megállótól céges autó szállítja a dolgozókat)
Elsősorban Kistarcsa vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket!

Munkaidő: 8:00-16:30-ig teljes munkaidőben, illetve részmunkaidőben (6 órás)

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a devenyianna@dinax.hu e-mail címre várjuk!
Érdeklődni a 06-1/403-0937/1-es illetve a 06-30/741-8893-as telefonszámon lehet.

Viszonteladókat keresünk

Nemzetközi értékesítő

nemzetközi értékesítő kerestetik

 Kosaram
 Regisztráció

Kosár tartalma:
Az Ön kosara üres!

KERESÉS
Árlista export

Vegyszer/medence
Állásajánlatok
Hírlevél
Linkgyűjtemény
Szakirodalom
Jogszabályok
Kalkulátorok
ADR szakértő
Fórum